Biz Kimiz
Uzak yol kaptanlığı ve Avrupa'nın önde gelen deniz elektroniği markalarının distribütörlüğünden gelen deneyim ve birikimlerimizi yeni bir alana taşıdık. Türkiye'nin ilk tekne ve deniz malzemeleri online alışveriş sitesini kurduk.

Kasım 2007'de kurulan Alestavira ile 70 farklı markayı tek adreste topladık: ACR, Aeris, Aquapac, Aravon, Arimar, AWL Grip, Bose, C-Map, Clairon, Davis, Denox, Echopilot, Explorer, Fastfender, Fenderfits, Frilight, Furuno, Fusion, Galeon, Garmin, Geonav, Globalstar, Golight, Hollis, Humminbird, Icom, Intellian,  JDC Skywatch, Jeanneau, JMC, Johnson Pump, Kaya Halat, Kirisun,  Lowrence, Magellan, Marinco, Martek, Mc Murdo, Minn Kota, Mon Ocean, Nala, Navionics, Navtec, Next, Nexus, Northstar, Oceanic, Odyssey, Plastimo, Poly-Planar, Prorainer, Raymarine, Sailor, Scanmarin, Sea Hawk, Serenity, Shakespeare, Simrad, Sony, Speich, Standard Horizon, Star Brite, Tacktick, TFA, Thuraya, Velocitek, Vetus, Victron, Waeco, Wema. Dünya'nın önde gelen bu markalarının geniş ürün yelpazeleriyle farklı ihtiyaçlarınıza uygun seçenekler sunuyoruz.

Alışverişin yanı sıra yeni inşalarda danışmanlık hizmetlerimizle siz deniz tutkunları için özel bir site hazırladık. Uzun ve keyifli birlikteliklere...
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLERİMİZ MARKALAR DUYURULAR İLETİŞİM
Tüm Hakları Saklıdır 2019 Alestavira